Oferta elektryczna

Remonty, naprawy i modernizacje maszyn i urządzeń elektrycznych.

Firma dysponuje wyposażonym warsztatem naprawczym, dającym możliwość wykonania napraw lub przeprowadzenia remontu kapitalnego maszyn elektrycznych niskiego i średniego napięcia - do 10kV (produkcji wszystkich firm światowych), transformatorów suchych i olejowych, elektromagnesów, aparatury sterowniczej i rozdzielczej, części zamiennych do tych maszyn.

1. Silniki i generatory

Zajmujemy się profesjonalnym badaniem, remontem i przezwajaniem silników elektrycznych. Gwarantujemy większą wydajność, niższe zużycie energii oraz bezpieczeństwo użytkowania silników i generatorów.

2. Maszyny specjalne

Modernizujemy istniejące maszyny i dostosowujemy je do zmieniających się wymogów bezpieczeństwa. Wykonujemy obliczenia wytrzymałościowe oraz dokumentację techniczną.

3. Transformatory

Nasza oferta usług związanych z transformatorami obejmuje m.in. przeglądy i remonty, wykonanie uszczelniania, modernizację układów chłodzenia, wymianę osprzętu i montaż zaworów i zasuw.

4. Urządzenia elektryczne

Doskonale znamy się na działaniu, budowie, projektowaniu, montażu i eksploatacji urządzeń elektrycznych zarówno niskiego, jak i wysokiego napięcia (m.in. instalacje przeciwpożarowe).

5. Elektryka dla urządzeń dźwignicowych

Podejmujemy się napraw, konserwacji, przeglądów oraz remontów maszyn i urządzeń dźwignicowych. Wdrążając nowe rozwiązania techniczne, współpracujemy z operatorami maszyn.

6. Instalacje i stacje rozdzielcze

W kwestii instalacji i instalacji rozdzielczych prowadzimy m.in. nadzór nad prawidłowym działaniem wszelkich instalacji i stacji rozdzielczych, który redukuje koszty eksploatacji obiektu.

7. Diagnostyka i pomiary

Oferujemy specjalistyczne pomiary i diagnostykę silników elektrycznych. Dokładnie określamy stan techniczny maszyn i urządzeń oraz szybko identyfikujemy wszelkie awarie.