WIOSENNE SERWISY KLIMATYZATORÓW (czyszczenie, odgrzybianie, sprawdzenie funkcjonowania)

2024-03-18 14:21:58

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się sezonem wiosennym / letnim oraz zmieniającymi się warunkami klimatycznymi w naszym kraju, co przejawia się w bardzo gorących okresach letnich, chcemy przypomnieć Państwu o konieczności wykonania serwisów klimatyzatorów bytowych zainstalowanych w Państwa obiektach (odgrzybianie, oczyszczanie, sprawdzenie sprawności i wydajności). Jeśli nie posiadacie Państwo systemów klimatyzacji, to proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą w zakresie dostaw i montażu klimatyzatorów.

Do zakładów produkcyjnych, linii technologicznych proponujemy zastosowanie KLIMATYZATORÓW PRZEMYSŁOWYCH naszej produkcji.

Podczas procesów produkcyjnych wytwarzana jest duża ilość ciepła. Dlatego też temperatury panujące w obiektach przemysłowych trzeba regulować z użyciem klimatyzacji. Konieczne jest to zarówno z dbałości o komfort i zdrowie pracowników, jak i dla zachowania prawidłowych warunków dla odbywających się w obiekcie procesów. Odpowiednia temperatura i jakość powietrza to podstawowe warunki bezpieczeństwa, a także podstawa prawidłowego przebiegu wszelkich procesów przemysłowych.

Klimatyzator przemysłowy to urządzenie, które jest przystosowane do pracy w warunkach charakterystycznych dla działalności przemysłowej, czyli między innymi tam, gdzie:

  • panują wysokie temperatury otoczenia,
  • poziom zanieczyszczenia powietrza jest wysoki (np. w efekcie powstających oparów),
  • występują wstrząsy i inne zjawiska fizyczne.

W miejscach, gdzie komercyjne urządzenia klimatyzacyjne nie spełnią oczekiwań, należy dobrać klimatyzatory przemysłowe o odpowiednich parametrach. Można ich używać do schładzania między innymi stanowisk pracy, kotłowni, hal produkcyjnych, pomieszczeń zawierających elementy elektroniki oraz hydrauliki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie dostarczania i serwisu klimatyzacji przemysłowej. Oferujemy optymalne, niezawodne rozwiązania dla różnego rodzaju obiektów przemysłowych, począwszy od magazynów, poprzez hale produkcyjne, aż po niewielkie zakłady produkcyjne. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie realizacji inwestycji oraz późniejszej kontroli pracy wybranych urządzeń. Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Kontakt w sprawach związanych z klimatyzacją:

e-mail: joanna.krzeminska@eko-energia.com.pl