Oferta pracy - Kierownik Robót / Inżynier budowy

2022-10-19 17:27:08

OFERTA PRACY

PPUH EKO-ENERGIA Sp. z o.o.

EKO-ENERGIA od 2000 roku działa na szeroko pojętym rynku usług w branży elektro-energetycznej, z orientacją na ochronę środowiska i nowe technologie. Stale dodajemy nowe pozycje do naszej oferty, kierując się potrzebami Klientów i rynku, stawiając szczególny nacisk na jakość zrealizowanych zadań.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik Robót / Inżynier budowy

Miejsce pracy:  Warszawa

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem oddziału oraz realizacją nowych projektów w formule generalnego wykonawstwa, firma PPUH Eko-Energia poszukuje pracowników z branż: budownictwo, energetyka, mechanika.

Obowiązki pracownika:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Realizacja zamówień materiałów i usług
  • Opracowanie i kontrolowanie harmonogramu prac
  • Organizacja i nadzór nad pracami remontowymi oraz realizacją inwestycji na obiektach przemysłowych
  • Zarządzanie zespołem ludzi – pracownicy firmy oraz podwykonawcy
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej realizacyjnej i odbiorowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w kierowaniu pracami
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office oraz AutoCAD)
  • Znajomość przepisów BHP i prawa budowlanego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Mile widziane uprawnienia budowlane oraz uprawnienia SEP
  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • Kreatywność, samodzielność w działaniu i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju i poszerzenia kwalifikacji
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach inwestycyjnych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym kreatywnym zespole
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, możliwość korzystania z obiektów sportowych (Fitprofit)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

+48 668-173-155

lub wysłanie CV na adres:

tomasz.stanek@eko-energia.com.pl