Oferta pracy - Ślusarz / Spawacz – Mechanik

2021-04-22 08:43:29

OFERTA PRACY

PPUH EKO-ENERGIA Sp. z o.o.

EKO-ENERGIA od 2000 roku działa na szeroko pojętym rynku usług w branży elektro-energetycznej, z orientacją na ochronę środowiska i nowe technologie. Stale dodajemy nowe pozycje do naszej oferty, kierując się potrzebami Klientów i rynku, stawiając szczególny nacisk na jakość zrealizowanych zadań.

 Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Ślusarz / Spawacz – Mechanik

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Opis stanowiska:

W związku z rozwojem oddziału oraz realizacją nowych projektów firma PPUH Eko-Energia Sp. z o.o. poszukuje pracowników w charakterze ślusarza / spawacza – mechanika.

Obowiązki pracownika:

Prace remontowe, wykonawcze  m.in. w obiektach przemysłowych, wg wskazań i dokumentacji, pod nadzorem prowadzącego

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • doświadczenie w pracach remontowych w obiektach przemysłowych
  • 3 lata praktyki w zawodzie
  • stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości powyżej 3m

Oferujemy:

  • stabilną pracę oraz możliwość rozwoju i poszerzenia kwalifikacji
  • uczestnictwo w ciekawych projektach inwestycyjnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji
  • pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:  +48 692-273-339   lub wysłanie CV na adres:  jakub.wolak@eko-energia.com.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy na CV dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).