Oferta pracy - Inżynier budowy / Kosztorysant

2021-04-22 08:41:49

OFERTA PRACY

PPUH EKO-ENERGIA Sp. z o.o.

EKO-ENERGIA od 2000 roku działa na szeroko pojętym rynku usług w branży elektro-energetycznej, z orientacją na ochronę środowiska i nowe technologie. Stale dodajemy nowe pozycje do naszej oferty, kierując się potrzebami Klientów i rynku, stawiając szczególny nacisk na jakość zrealizowanych zadań.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Inżynier budowy / Kosztorysant

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem oddziału oraz realizacją nowych projektów firma PPUH Eko-Energia poszukuje pracowników z branż: elektryka, automatyka, budownictwo, energetyka, mechanika.

Obowiązki pracownika:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Prowadzenie akcji ofertowych
  • Realizacja zamówień materiałów i usług
  • Nadzór nad pracami remontowymi oraz realizacją budów, w szczególności obiekty przemysłowe
  • Opracowanie i kontrolowanie harmonogramu prac
  • Zarządzanie zespołem ludzi – pracownicy firmy, podwykonawcy
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej realizacyjnej i odbiorowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office oraz AutoCAD)
  • Znajomość przepisów BHP i prawa budowlanego
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie średniozaawansowanym
  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • Mile widziane uprawnienia budowlane oraz uprawnienia SEP
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na zakładach przemysłowych

Oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju i poszerzenia kwalifikacji
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach inwestycyjnych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 692-273-339 lub wysłanie CV na adres: jakub.wolak@eko-energia.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).