O nas

 

Od czerwca 2000 roku EKO-ENERGIA działa na rynku jako samodzielny podmiot. Ci, którzy współpracują z nami od lat wiedzą, że przeszliśmy metamorfozę od niewielkiej, 80-cio osobowej Firmy, działającej lokalnie do dość sporej Organizacji (prawie 250 zatrudnionych) o ogólnopolskim zasięgu.

W przeciągu tych lat zmienił się nie tylko zasięg działania, wielkość Firmy, siedziba, ale i struktura własnościowa. Pod koniec 2009 roku Firma została wykupiona od dotychczasowego Właściciela, jakim był ArcelorMittal Poland SA (uprzednio Polskie Huty Stali, a jeszcze wcześniej Huta im.T.Sendzimira) i w chwili obecnej jest zupełnie samodzielną, niezależną Organizacją.

EKO-ENERGIA działa na szeroko pojętym rynku usług w branży elektro-energetycznej, z orientacja na ochronę środowiska i nowe technologie. Wciąż dodajemy nowe pozycje do naszej oferty, kierując się potrzebami Klientów i rynku, stawiając szczególny nacisk na jakość zrealizowanych zadań .

Ta strona pozwoli Państwu uzyskać informacje nie tylko o tym jak się z nami skontaktować, jak działamy i co oferujemy naszym Klientom, ale także potwierdzi naszą wiarygodność, dostarczy informacji na temat ciekawych realizacji jakie wykonaliśmy, naszym Podwykonawcom pozwoli zapoznać się z wymaganiami stosowanego u nas Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem, Energią oraz BHP> Zadowolonym lub niezadowolonym Klientom umożliwi wypełnienie Ankiety, która potem zostanie wykorzystana do doskonalenia naszych działań. Zapraszamy do zwiedzenia naszej strony EKO-ENERGII oraz do skorzystania z naszych usług!